امروز شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
نوای موزیک - موتور جستجوی موزیک

وضعیت سایت :
مطالب یافت شده امروز : 10
مطالب یافت شده دیروز : 296
کل مطالب وبسایت : 64259
وبسایتهای قابل اسکن : 24
آخرین اسکن : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۰۴:۳۰:۳۹

مطالبی که اخیرا توسط دیگران خوانده شده است :

  

«بی وفا» با صدای «متین معزپور» منتشر شد

رفتن به منبع : موزیک ما (خبر موسیقی) یا صفحه اصلی مطلب

موسیقی‌ما – جدیدترین تک آهنگ «متین معزپور» به نام«بی وفا» منتشر شد.

به گزارش «موسیقی‌ما»، متین معزپور پس از انتشار قطعاتی چون: وقت سفر، بی‌تو، خوشحالم ، عاشق شو و بارون جدیدترین تک آهنگ خود به نام «بی وفا» را برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی‌ما» قرار داده است که در ادامه می‌توانید آنرا در تماشاخانه بشنوید و دانلود کنید.

متین معزپور که تنها خواننده 17 ساله ایرانیست که موفق به اخذ مجوز آلبوم از دفتر موسیقی ارشاد شده پس از اخذ تمام مجوزهای لازم برای آلبوم «قلب آواره» توسط موسسه «صدای هنر» تعدادی از قطعات این آلبوم را در ماه‌های گذشته به صورت «تک آهنگ» منتشر کرده است که یکی از این آثار به لیست محبوبترین قطعات سایت موسیقی ما راه پیدا کرد.

ششمین تک آهنگ این خواننده را در حالی منتشر میشود که قطعات قبلی این خواننده در تماشاخانه سایت «موسیقی ما» حدود ۲۰۰ هزاربار دانلود شده اند.

صفحه اختصاصی این خواننده که شامل آرشیو قطعات قبلی و اخبار مربوط به این خواننده است را می توانید اینجا ببینید و آثار قبلی این خواننده را نیز بشنوید و دانلود کنید.

جدیدترین اثر «متین معزپور» تحت عنوان «بی وفا» با ترانه ای از پیام معزپور و تنظیم، میکس و مستر محمد کلهر و نوازندگی گیتار«مجتبی تقی پور» منتشر شده که در ادامه می توانید آنرا بشنوید و دانلود کنید:روتیتر: با ترانه ای از پیام معزپور و تنظیم، میکس و مستر محمد کلهرمنبع: سایت «موسیقی ما»عکس اصلی مطلب: عکس های ضمیمه خبر: 

دسته بندی مطلب:

خلاصه مطلب: + دانلود تک آهنگ «بی وفا» با صدای متین معزپور موسیقی‌ما – جدیدترین تک آهنگ «متین معزپور» به نام«بی وفا» منتشر شد. به گزارش «موسیقی‌ما»، متین معزپور پس از انتشار قطعاتی چون: وقت سفر، بی‌تو، خوشحالم ، عاشق شو و بارون جدیدترین تک آهنگ خود به نام «بی وفا» را برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی‌ما» قرار داده است...

تاریخ ثبت در موتور جستجو : 2017-07-15 18:30:06
تعداد بازدید : 28
امروز بازدید : 1
خواندن ادامه مطلب
کلمات کلیدی : «بی وفا» , با صدای , «متین معزپور» , منتشر شد , «بی وفا» با , صدای «متین معزپور» , منتشر شد , 
مطالب تصادفی :